Tom wants a job!

Jak bych mohl být užitečný a co všechno umím..

Hledám lidi, kteří se nebojí angažovat šikovného člověka. Hledám každodenní výzvy, díky kterým budu moct rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Hledám práci kde budu moct dokázat, jak rychle se člověk učí a přizpůsobuje i když nemá na nabízené pozici desetileté zkušenosti.

Potřebujete vyfotit sebe, módní editoriál, produkty, reklamní kampaň, korporátní portréty nebo svatbu?

Nebo nabízíte juniorskou pozici v reklamní agentuře? Hledáte retušéra?

Zajímají mě aktuální trendy v social media světě. Potřebujete art direction nebo tvorbu obsahu pro Váš Instagram?


1) Reklama mě baví.

Protože rád tvořím obsah a taky mně fascinuje jak můžou vizuály kampaní v 
kombinaci s úderným copywriting-em ovlivňovat lidi. Do tohoto světa jsem nahlédnul díky reklamní agentuře Aetna, pro kterou jsem minulý rok fotil fotobanku restaurací a barů pro distanční marketing města Brna i několik dalších menších zakázek. Rád bych se o světě reklamy dozvěděl víc.


2) Pohotově a konstruktivně.

Studoval jsem farmacii a při studiu pracoval postupně v lékárně, později v nadnárodní farmaceutické firmě a nakonec několik let v Státním ústavu pro kontrolu léčiv. Tato práce mě naučila pohotově reagovat na jakoukoliv výzvu, otevřeně komunikovat s lidmi, konstruktivně řešit problémy, překonat strach z byrokracie a žít v džungli excelových tabulek na židlích open space kanceláří.


3) Fotím a vyznám se v lokální módě.

Ve stejném čase, jsem se malými krůčky dostal k módní fotografii. Nejdřív to byl první streetstyle blog v ČR - Streets of Brno. Naháněl jsem lidi na ulici a snažil se je přesvědčit, aby se nechali vyfotit. Ani jsem netušil, kolik přátel díky tomu poznám. Inspirace po 3 letech však vyhasla, proto jsem se rozhodl posunout dál. Začal jsem fotit pro web mapující lokální módu fashion-map.cz.

Za posledních 5 let jsem měl možnost fotit prestižní evropské fashion week-y nebo spolupracovat s nejznámějšími československými nebo i zahraničními módními návrháři. Postupem času se moje fotky začali dostávat do módních magazínů (Vogue Italia, Lucy´s Magazine, HUFF magazine, Dolce Vita, Formen a mnoho dalších). Jsem již druhý rok hlavním fotografem největší slovenské módní události - Fashion Live!. Nejradši však fotím studentské módní přehlídky, které mé módou zhýčkané oči dokážou vždy zaujmout svěžími nápady a nekonvenčním zpracováním.

Spolupracuji s modelingovými agenturami v ČR i SR a mám přehled koho mají na main board-u. Aktivně se zajímám o to co se dnes děje na světových přehlídkových molech nebo jaké beauty trendy jsou zrovna v kurzu u makeup artists z celého světa.

Vím jak to šlape v zákulisí módních přehlídek, proto jsem si vyzkoušel jaké je to být backstage manager a produkční pro Brno Design Days 2018.


4) Učím se za pochodu a jsem v tom fakt dobrý.

Momentálně pracuji pro firmu AQUA product, která má blízko k oboru mého studia - chemie vody. Nejprve to vypadalo na rutinní práci v laboratoři při analýzách vody, pak jsem zjistil, že samotná laboratoř ještě neexistuje. Mým úkolem bylo napsat grant na podporu výzkumu. Nakonec vše dobře dopadlo a výstavba za 10 milionů korun je už v plném proudu. Od začátku jsem zároveň pracoval na výzkumu antikorozivních aditiv pro teplárenské kotle. Povedlo se mi ve spolupráci s brněnskou VUT vyvinout chemické aditivum, který obstojí v konkurenci velkých firem jakou je Henkel a taky jsem v rámci “one man show” zabezpečoval i jeho výrobu. 

V chemickém oboru jsem však naplnil všechny cíle, které jsem si vytyčil a rád bych se posunul dál od kořenů k novým výzvám.


Ptáte se co teda vlastně hledám? (well done, dočetli jste se téměř na konec)

Jmenuji se Tomáš Gál a jsem připravený dělat práci, která mě nadchne!


Ozvěte se mi prosím: tomasgal.photo@gmail.com

Moje CV si můžete stáhnout zde: https://bit.ly/2WPevsj